learndl zhaket triboon mymember webaidin

معرفی دوره های آموزش تعمیرات لوازم خانگی آموزشگاه کاسپین تبریز

این روزها، لوازم خانگی به بخش مهمی از زندگی همه ما تبدیل شده‌اند و نقش مهمی در راحتی ما دارند. با این حال، گاهی بر خلاف میل مان، وسایل خانگی دچار مشکل می‌شوند و نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. در این مواقع انتخاب یک تعمیرکار حرفه‌ای که بتواند به بهترین شکل مشکل وسیله ما را حل کند، اهمیت زیادی دارد.

با وجود اینکه استفاده از لوازم برقی زندگی ما را ساده‌تر کرده اما دردسرهای تعمیر و نگهداری آن کم نیست. حتی اگر دستگاه شما از بهترین برند و مدل هم باشد باز نیاز به سرویس و گاها تعمیر خواهد داشت. از طرفی با توجه به افزایش قیمت لوازم خانگی تعمیر آنها گزینه‌ای معقول و مقرون بصرفه است.

تعمیرات لوازم خانگی شامل چه مواردی است؟

یخچال فریزر ، اجاق گاز ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، تلویزیون ، لوازم صوتی و تصویری ، مایکروویو و سولاردام ، هود آشپزخانه ، جاروبرقی ، چرخ خیاطی ، تردمیل ، چای ساز و قهوه ساز دستگاه بخور، پنکه ، فر ، اتو ، آبمیوه گیری و مخلوط کن ، ساندبار و اسپیکر ، کنسول بازی ، بخارشور ، غذاساز و خردکن ، ریش تراش و اپیلیدی ، سینمای خانگی ، چرخ گوشت ، یخساز رادیو و ضبط صوت ، صندلی ماساژور ، سرخ کن ، بخارپز و پلوپز ، سشوار ، شوفاژ برقی و …

تعمیر لوازم خانگی در منزل

تعمیرات در محل از چند جهت امتیاز محسوب می‌شود؛ اول اینکه شما می‌توانید بر کار تعمیر، نظارت داشته باشید و از این لحاظ خیال‌تان راحت باشد. دوم این‌که روند تعمیر نسبت به زمانی که وسیله از منزل خارج می‌شود و دوباره برمی‌گردد، سریع‌تر است و نکته سوم این‌که ممکن است هنگام حمل و نقل لوازم خانگی، صدمه‌ای به آنها وارد شود ولی در صورتی‌که تعمیرات در منزل باشد، از این بابت هم نگرانی نخواهید داشت.

تعمیر لوازم خانگی برقی یا تعویض آن‌ها؟

قبل از اینکه بخواهید یک دستگاه جدید بخرید، بهتر است به این فکر کنید که راه‌های زیادی برای سرویس و تعمیرات لوازم خانگی وجود داره که باعث می‌شود، با تعمیرات لوازم برقی خراب، بتوانید سال‌های بیشتری از آن استفاده کنید.

هر کدام از لوازم خانگی، طبق استاندارد دارای طول عمر معینی هستند. برای مثال طول عمر متوسط ماشین ظرفشویی ۹ سال، فریزر ۱۱ سال، یخچال ۱۳سال، ماشین لباسشویی ۱۰ سال و … است. البته توجه کنید همان‌طور که گفتیم، این اعداد به‌صورت متوسط و تقریبی است و بسته به برند و کیفیت محصول و همچنین نحوه و میزان استفاده طول عمر لوازم خانگی متفاوت خواهد بود.

معرفی دوره های آموزش تعمیرات لوازم خانگی آموزشگاه کاسپین تبریز

دوره تعمیرات لوازم خانگی در تبریز برای چه کسانی مناسب است؟

دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در تبریز آموزشگاه کاسپین هیچگونه محدودیت سنی و جنسیتی نداشته؛ به همین سبب مناسب برای تمامی هنرجویان علاقه‌مند می‌باشد. چراکه تمرکز اساتید آموزشگاه کاسپین، بر روی مشارکت و یادگیری فعال هنرجویان است. یکی از ویژگی های مهم این دوره نیز جدایی آموزش های پایه و تخصصی آن است. این دوره لوازم خانگی آموزشگاه کاسپین حتی برای تعمیرکاران حرفه ای و فعال در این حوزه نیز مناسب است. زیرا با توجه به پیشرفت تکنولوژی، لوازم خانگی نیز به همان میزان پیشرفته تر و از جزئیات بیشتری برخوردار می‌شوند. به همین منظور این دوره شامل اطلاعات به روز و آخرین روش های تعمیرات لوازم خانگی می‌شود. همچنین اساتید آموزشگاه کاسپین، از تکنسین های فعال در حوزه تعمیرات لوازم خانگی هستند؛ و به صورت مداوم دانش خود را به روز می‌کنند.

آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی در تبریز

آموزش تعمیرات لوازم خانگی به دلیل نیاز گسترده بازار, دوره ای پر بازده است. چرا که این روزها تقریبا در هر خانه ای یک نوع از وسایل خانگی مکانیکی و یا الکترونیکی موجود است و خرابی و نیاز به تعمیر آنها در طول زمان اجتناب ناپذیر است. هر وسیله ای در طول زمان استفاده, دچار استهلاک و فرسودگی قطعات می شود که همین امر مستقیما بر کارکرد آن وسیله اثر گذار خواهد بود(آموزش تعمیرات لوازم خانگی در تبریز).

امروزه وسایل خانگی به دلایل مختلفی نیاز به تعمیر پیدا می کنند. وسایل مکانیکی عموما به خاطر شکستگی, فرسودگی قطعه و ضربه خوردن و وسایل الکترونیکی نیز به دلایلی مانند نامناسب بودن جریان برق مصرفی, سوختن و یا آسیب دیدگی قطعات داخلی به خاطر آب, ضربه, شکستگی و حتی در مواردی هم عدم کارکرد طولانی مدت که باعث جام کردن موتور در وسایل خانگی دارای موتور برقی می شود(آموزش تعمیرات لوازم خانگی در تبریز).

دوره تعمیرات لوازم خانگی آموزشگاه کاسپین تبریز صورت جامع و کامل در آموزشگاه کاسپین آموزش می بینید. آموزشگاه کاسپین از اساتید و متخصصان با تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی استفاده می‌کند. این اساتید قادرند مفاهیم و مباحث را با روش‌های آموزشی جذاب و قابل فهمی تدریس کنند و از تجربیات خود برای بهبود دانش و مهارت شرکت کنندگان استفاده کنند.

بازار کار حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی

امروزه در همه خانواده ها و در هر خانه ای می‌توان انواع لوازم خانگی را مشاهده کرد. می‌دانیم که وجود این لوازم ضروری است. قطعا هر لوازم برقی و الکترونیکی ایی روزی از کار میفتد. تنها افراد متخصص در زمینه تعمیرات لوازم خانگی می‌توانند از پس عیب یابی و نصب انواع لوازم خانگی بربیایند. افراد زیادی هر روزه به دنبال یک تعمیرکار متخصص برای درست کردن لوازم خانگی خود هستند. از این موضوع نتیجه می‌گیرم که درصورت فراگرفتن مهارت تعمیر لوازم خانگی در آموزشگاه کاسپین می‌توان به درآمد قابل توجهی رسید.

آموزش تعمیر لوازم خانگی در تبریز

ورود به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی در تبریز

بازارکار تعمیرات لوازم خانگی ازجهات مختلفی امکان ورود به آن و شروع را دارد. برای مثال تعمیرکاران لوازم خانگی می‌توانند، بلافاصله پس از اخذ مدرک خود با اندکی سرمایه برای خود مغازه ای جهت تعمیر تخصصی لوازم خانگی خریداری کرده؛ و شروع به کار کنند.

علاوه بر این نمایندگی های لوازم خانگی بسیاری به کمک تعمیرکاران حرفه ای نیاز دارند. تعمیرکاران می‌توانند بدون اینکه ذره ای هزینه کنند؛ به استخدام این شرکت ها در آمده و کسب مهارت نمایند. باید توجه کنید که در این شرایط درآمد تعمیرات لوازم خانگی، مشابه با تعمیرکاران آزاد، نخواهد بود. با این حال این شرکت ها از مزایای خوبی برخوردار هستند. برا مثال؛ خدمات بیمه، حقوق ماهیانه، مزایا و پاداش کار و بسیاری مزایا دیگر مشابه به مشاغل اداری است. ورود به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی

بازارکار تعمیرات لوازم خانگی ازجهات مختلفی امکان ورود به آن و شروع را دارد. برای مثال تعمیرکاران لوازم خانگی می‌توانند، بلافاصله پس از اخذ مدرک در آموزشگاه کاسپین خود با اندکی سرمایه برای خود مغازه ای جهت تعمیر تخصصی لوازم خانگی خریداری کرده؛ و شروع به کار کنند.

علاوه بر این نمایندگی های لوازم خانگی بسیاری به کمک تعمیرکاران حرفه ای نیاز دارند. تعمیرکاران می‌توانند بدون اینکه ذره ای هزینه کنند؛ به استخدام این شرکت ها در آمده و کسب مهارت نمایند. باید توجه کنید که در این شرایط درآمد تعمیرات لوازم خانگی، مشابه با تعمیرکاران آزاد، نخواهد بود. با این حال این شرکت ها از مزایای خوبی برخوردار هستند. برا مثال؛ خدمات بیمه، حقوق ماهیانه، مزایا و پاداش کار و بسیاری مزایا دیگر مشابه به مشاغل اداری است.

مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی در تبریز

شغل تعمیرات لوازم خانگی از آن دسته از مشاغل فنی است که نه تنها در ایران بلکه در تمامی کشورها از بازار کار عالی برخودار بوده و مهاجرت تعمیرکاران لوازم خانگی به نسبت سایر مشاغل آسان تر است. برای مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی شما ابتدا باید مهارت های این شغل را به صورت حرفه ای را آموزشگاه کاسپین یاد بگیرید. چرا که دانش و تجربه کاری از شرایط مهم مهاجرت در بیشتر کشورها است.

نحوه تعمیر لوازم خانگی

  • پیش از تعمیر لوازم خانگی قانون ۵۰ درصد را بشناسید.

  • به قطعات متحرک لوازم خانگی گوش دهید.

  • عملکرد خنک کننده لوازم خانگی را بشناسید.

  • یک جعبه ابزار کامل+ مولتی متر خوب بخرید.

  • فرآیندهای احتراق را بررسی کنید.

  • محل قرارگیری شلنگ ها را بدانید.

  • زهوارها و واشرها را تعویض کنید.

  • به کد خطاهای وسایل مراجعه کنید.

سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی

سرمایه اولیه از جمله مسائلی است که بسیاری از افراد در هنگام راه اندازی هرکاری دغدغه آن را دارند. افرادی که این میزان سرمایه لازم را ندارند از ادامه مسیر نا امید شده و درجا میزنند. اما بسیاری از کارآفرینان بزرگ دنیا، بدون هیچ گونه سرمایه ای راه خود را آغاز نموده و در ادامه به درآمد بالایی دست یافته اند.

با ثبت نام در دوره تعمیرات لوازم خانگی از جمله کسب و کارهایی است که می توان بدون وجود سرمایه ای هنگفت، در آن وارد شد و به آینده شغلی تضمین شده ای فکر کرد.

نحوه ثبت نام دوره تعمیرات لوازم خانگی در تبریز

برای ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در تبریز می توانید از طریق واتساپ به شماره 09361364164 یا از طریق تماس تلفنی با شماره چهار رقمی آموزشگاه (4164-041) اقدام به ثبت نام در این دوره آموزشی نمایید. آموزشگاه تعمیر لوازم خانگی کاسپین تبریز همه روزه در خدمت شما عزیزان می باشد.جهت مشاوره رایگان و استعداد یابی شغلی با ما تماس بگیرید.

آموزشگاه کاسپین تبریز

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 5 / 5. تعداد آرا : 1

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت