چرا اپل موزیک بخریم؟ | مهم‌ترین دلایل خرید اشتراک Apple Music

Apple Music

محبوبیت روزافزون سرویس اپل موزیک سبب شده‌است که برای بسیاری‌از کاربران سوالاتی نظیر چرا باید اپل موزیک بخریم؟ یا سرویس اپل موزیک چه خدمات و امکاناتی به عاشقان موسیقی ارائه می‌دهد که همه دنیا شیفته‌ی این سرویس است؟ پیش آمده و بی‌وقفه نیز به‌دنبال پاسخ این سوالات هستند. کوتاه‌ترین پاسخی که می‌توان برای این‌گونه سوالات پیداکرد آن‌است که اپل موزیک به‌علت نام و ریشه‌اش محبوب نشده و قطعا ویژگی‌هایی دارد که هر کاربری را جذب خود می‌کند.

ما نیز دراین مطلب قصد داریم سرویس Apple Music را جدا از رگ و ریشه‌اش بررسی کرده و ببینم چه امکانات و ویژگی‌هایی است که این برنامه را از سایر رقبای خود متمایز می‌کند که کاربران مجاب به خرید اپل موزیک می‌شوند؛ پس تا انتها همراه ما باشید… .

بررسی اجمالی سرویس Apple Music

Apple Music یکی‌از سرویس‌های اشتراکی شرکت اپل است که برای اولین‌بار درسال 2015 به جهانیان معرفی شد. این سرویس درابتدا برای کاربران سیستم‌عامل iOS و مکینتاش طراحی شده‌بود اما پس‌از گذشت زمان و استقبال فراوان مردم ازاین سرویس، اپل تصمیم‌گرفت سیاست دیرینه خود را کنار بگذارد و اپل موزیک را برای کاربران سیستم‌عامل اندروید و ویندوز نیز عرضه کند.

باگذشت 7سال از تولد محبوب‌ترین سرویس پخش موسیقی، این برنامه توانسته 90 میلیون ترک موسیقی را در مجموعه خود قراردهد و بیش‌از 100 میلیون کاربرفعال را به خود جذب کند و خدمات منحصربه‌فردی را دراختیار آنان قرار دهد که در ادامه خدمات و ویژگی‌های اصلی اپل موزیک را بررسی خواهیم کرد.

مهم‌ترین دلایل خرید اپل موزیک | نگاهی به مزایا و ویژگی های Apple Music

Apple Music | اپل موزیک

 • آرشیو 90 میلیون موسیقی فارسی و غیرفارسی

اپل موزیک درواقع ترکیبی‌از دوسرویس قدیمی اپل یعنی آیتونز و موزیک است و با آرشیو گسترده‌ای که ازاین دو سرویس بجا مانده؛ توانسته نسبت به رقبای خود مجموعه کامل‌تری‌از آهنگ‌های قدیمی و جدید را به کاربران ارائه دهد.

 • 30 هزار پلی‌لیست جذاب و متنوع

علاوه‌بر آرشیو گسترده‌ای که این سرویس دارد؛ طراحان آن بیش‌از 30 هزار پلی‌لیست جذاب و متنوعی را که متناسب هر حالت و موقعیتی است دراین سرویس جای داده‌اند که کار را برای کاربران صدبرابر راحت‌تر کرده‌است.

 • ایستگاه رادیویی زنده

این سرویس محبوب دارای یک ایستگاه رادیویی زنده به‌نام Beats 1 است که خدمات متفاوتی را دراختیار کاربرانی که علاقه به رادیو و گوش‌دادن به موسیقی درآن فضا دارند، می‌گذارد و علاوه‌برآن خود کاربران می‌توانند ایستگاه رادیویی شخصی خود را بسازند یا از 17 ایستگاه رادیویی دیگری که وجود دارد استفاده کنند.

 • پخش نامحدود موسیقی به‌صورت آنلاین و آفلاین

یکی‌از ویژگی‌های محبوب اپل موزیک آن‌است که کاربران بدون‌هیچ محدودیت و تبلیغات آزاردهنده‌ای می‌توانند موسیقی‌های موردنظر خودرا به‌صورت آنلاین پخش کنند ویا برای پخش آفلاین آن‌ها، آهنگ‌های محبوب را دانلود کرده و به کتابخانه خود اضافه کنند.

 • پخش موسیقی به‌کمک دستیار صوتی سیری

این ویژگی محبوب کسانی‌است که همواره از دستگاه خود دور هستند یا علاقه دارند در اتومبیل خود به موسیقی گوش دهند؛ ازاین‌رو به‌کمک دستیار صوتی سیری و با ارائه دستورات لازم می‌توانید آهنگ‌های خود را جستجو، پخش، رد یا قطع کنید.

 • پیشنهاد موسیقی براساس تاریخچه جستجو

سرویس اپل موزیک به‌واسطه هوش مصنوعی‌ای که دارد قادراست براساس موسیقی‌هایی که شما اخیرا جستجو کرده‌اید یا به‌لیست علاقه‌مندی‌های خود اضافه کرده‌اید، آهنگ‌های مشابهی را پیشنهاد دهد.

 • نمایش متن موسیقی درحال‌پخش

بهترین ویژگی‌ای که یک سرویس پخش موسیقی می‌تواند داشته باشد همین نمایش متن موسیقی درحال‌پخش است چراکه بسیاری‌از کاربران علاقه دارند درهنگام گوش دادن به آهنگ با آن همخوانی کنند و قطعا نمی‌توان متن تمام موزیک‌ها را حفظ کرد پس چه‌بهتر که سرویسی که درآن مشترک می‌شویم این ویژگی را داشته باشد.

 • همگام‌سازی محتوا آرشیو شخصی با iTunes و iCloud

اگر جزو افرادی هستید که دوست دارید آهنگ‌های خودرا در دستگاه‌های مختلفی گوش دهید این ویژگی حتما موردعلاقه شما است چراکه با همگام‌سازی محتوای کتابخانه اپل موزیک خود با سرویس iTunes یا iCloud می‌توانید در هر دستگاهی که با این دو سرویس حساب دارید به موزیک‌های خود گوش دهید.

 • پشتیبانی از تمام دستگاه‌های سیستم‌عامل اندروید، ویندوز و iOS

همان‌طورکه درابتدا به‌آن اشاره کردیم، سرویس اپل موزیک در بدو ورود تنها برای کاربران سیستم‌عامل iOS و مکینتاش دردسترس بود اما پس‌از استقبال فراوان عاشقان موسیقی، این سرویس برای کاربران سیستم‌عامل اندروید و ویندوز نیز عرضه شد.

 • قابلیت‌های Spatial Audio و Lossless audio

این دو قابلیت برای کاربرانی مناسب است که نگرانی بابت سرعت و حجم اینترنت خود ندارند و دوست دارند آهنگ‌های خود را بدون افت کیفیت و در بالاترین حالت گوش دهند ازاین‌رو بدون پرداخت هیچ هزینه اضافه‌ای و تنها با داشتن دستگاه‌هایی مثل آیفون، آیپد، مک بوک و اپل تی وی می‌توانید ازاین قابلیت‌ها بهره ببرید.

 • پخش موسیقی در اپل واچ

اگر اهل ورزش و موسیقی درکنار هم هستید این قابلیت موردعلاقه شما خواهد بود چراکه با داشتن اپل واچ می‌توانید پلی‌لیست‌های محبوب خود را به‌آن اضافه کنید و بدون نیاز به آیفون خود، درهنگام ورزش یا حتی رانندگی به موسیقی گوش دهید.

 • پلن‌های اشتراک مقرون‌به‌صرفه

اپل موزیک پلن‌های اشتراک متنوع و مقرون‌به‌صرفه‌ای برای کاربران خود درنظر گرفته که هرشخصی با هر شرایط و بودجه‌ای می‌تواند به خرید اشتراک این سرویس بپردازد و از خدمات و امکانات منحصربه‌فرد آن استفاده کند.

پلن‌های اشتراک سرویس اپل موزیک

اشتراک فردی (Individual Plan)

برای افرادی مناسب است که نیاز به اشتراک‌گذاری حساب ندارند و می‌خواهند به تنهایی و باپرداخت 9.99 دلار درماه از خدمات این سرویس استفاده کنند.

اشتراک خانوادگی (Family Plan)

مخصوص خانواده‌ها یا مجموعه افرادی است که عاشق موسیقی بوده و دوست دارند که به‌صورت مشترک از یک حساب استفاده کنند و باپرداخت تنها 14.99 دلار درماه تاحداکثر 6 نفر با خود همراه کنند.

اشتراک دانشجویی (Student Plan)

برای دانشجویان و دانش‌آموزان عشق موسیقی مناسب است که باپرداخت تنها 4.99 دلار درماه به‌مدت چهارسال از امکانات این سرویس استفاده کنند.

اشتراک ویس پلن (Voice Plan)

اشتراک متفاوت ویس پلن برای افرادی مناسب است که نیازی به رابط کاربری خود برنامه ندارند و دوست دارند به‌کمک سیری و باپرداخت 4.99 دلار درماه به پخش موسیقی بپردازند.

چطور اشتراک اپل موزیک را خریداری کنم؟

حال اگر به‌این نتیجه رسیده‌اید که باید یکی‌از اشتراک‌های اپل موزیک را خریداری کنید باید به‌این نکته توجه داشته‌باشید که کاربران ایرانی به‌دلیل تحریم‌های بانکی علیه این کشور نمی‌توانند با بانک‌های خارجی معاملات ارزی داشته باشند و درنتیجه امکان خرید به‌کمک کارت بانکی میسر نیست اما یک راه متفاوت و مطمئن‌تر وجود دارد و آن‌هم خرید اشتراک اپل موزیک از فروشگاه‌های معتبری نظیر Sibkade.com است.

مزایای خرید اشتراک اپل موزیک از سیب کده چیست؟

اپل موزیک

 • فروشگاه سیب کده چندین سال است که به‌صورت تخصصی در زمینه خرید اشتراک سرویس‌های شرکت اپل نظیر اپل موزیک، اپل تی وی، اپل آرکید، اپل وان و غیره فعالیت می‌کند.
 • فعالیت سیب کده به خرید اشتراک اپل محدود نشده و درزمینه خرید اشتراک سرویس‌های محبوب دیگری چون اسپاتیفای، نتفلیکس، یوتیوب پرمیوم و غیره نیز فعالیت دارد.
 • تمام اشتراک‌ها برروی منطقه آمریکا فعال خواهند شد تا کاربران از کامل‌ترین آرشیو موسیقی بهره‌مند شوند.
 • فعال‌سازی سفارشات ازطریق فمیلی شیرینگ و برروی اپل آیدی کاربر و بدون نیاز به پسوورد انجام می‌شود.
 • باخرید اشتراک اپل موزیک از سیب کده ، پشتیبانی 24 ساعته و اختصاصی این وبسایت تا پایان آخرین روز اشتراک همراه شما خواهد بود.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 4.5 / 5. تعداد آرا : 4

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

همکاران وبیت