learndl zhaket triboon

روش‌های جادویی جذب فالوور اینستاگرام

روش‌های جادویی جذب فالوور اینستاگرام

ما در این مقاله سعی داریم 13روش جادویی جذب فالوور اینستاگرام که می‌تواند بسیار برای شما جذاب و کمک‌ کننده باشد تا بتوانید فالوور های واقعی و فعال پیج خود را افزایش دهید، و ما روش‌ های مختلفی به شما پیشنهاد می‌کنیم هم روش‌ های آسان هم از روش‌های سخت که معیار این روش‌ ها تست و بررسی شده و تمام این روش‌ها کاملاً عملی هستند و شما می‌ توانید به‌ راحتی جذب فالوور مناسبی داشته باشید.

جذب فالوور اینستاگرام

1-استفاده از ربات‌ ها

شما با کمک گرفتن از ربات‌ ها می‌ توانید جذب فالوور خوبی داشته باشید، و شاید شنیده باشید که ربات‌ ها به پیج شما آسیب می‌ رساند ولی اینو باید بدونید که ربات‌ ها یکسری تنظیماتی دارند که باید به دست متخصصان این زمینه انجام بشه. اگر شما تنظیمات درست برای ربات انتخاب کنید و یک ربات خوب بتونید تهیه کنید می‌ توانید فالوور فعال و واقعی جذب کند و هیچ آسیبی هم نیز به پیج شما وارد نشود.

2-خرید فالوور اینستاگرام

شما با خرید فالوور اینستاگرام می‌ تونین در زمان بسیار کوتاهی به نتیجه‌ای بسیار بزرگ برسید شما با خرید فالوور اینستاگرام و در زمان بسیار کوتاهی به یک تعداد بسیار زیادی فالوور میرسیم، که این یکی از راه‌ های هم کم هزینه هم با سرعت زیاد جذب فالوور کنیدکه خیلی‌ ها استفاده می‌کنند که دارای مزایا و معایب بسیار زیادی هم هست.

ولی حتماً شما باید اینو دقت کنید که از سایت‌ های معتبر و خرید فالوور انجام دهید چون فالوور هایی که برای شما ادا می‌شود حتماً باید فالوور با کیفیت باشد ما پارس فالوور را به شما پیشنهاد می دیم می‌ تونید خرید فالوور از پارس فالوور انجام بدین و با خیال راحت فالوور بهای اینستاگرام خودتونو و جذب کنین و افزایش بدین.

3-تبادل کردن

یکی از اون چیزایی که خیلی برای جذب فالوور و رسیدن به نتیجه مناسب مهم تبادل کردن، چون‌ که کاملاً رایگانه و شما می‌تونید از این را خیلی فالوور جذب کنید و بهترین حالت تبادل کردن اینه که با پیج های هم‌ سطح یا بزرگ‌ تر از خودتون تبادل کنین و توجه و داشته باشید که باید پیج که می‌ خواهید تبادل انجام بدین فالوور هاش فعال باش

شه، و بهتره که هم حوزه هم‌ دیگه باشین و اگه هم‌ حوزه و هم نباشید مشکلی نداره ولی هم‌ حوزه باشین جذب فالوور و باکیفیت بیشتری انجام میشه.

4-تولید محتوای باکیفیت

یکی از مهم‌ ترین معیارهایی که شما باید داخل پیج خودتون رعایت کنید تولید محتوای هدفمند و باکیفیت، شما باید حتما در طول روز استوری بذاری و حداقل ماهی چند تا پست بذارید و همه پستاتون هم نباید یک‌ جور باشه و پست‌ های آموزشی باید داخل پیج تون داشته باشید این باعث می‌ شه که افرادی که از پیج شما بازدید می‌کنند شما را فالو کنند.

جذب فالوور اینستاگرام

5-تگ کردن افراد

یکی از جذاب‌ ترین روش‌ های جذب فالوور اینه که شما می‌ تونی هدیه‌ ای یا یه‌ چیزی برای یه فرد معروف درست کنید و داخل استوری انتشار بدید و اونو تگ کنید یا براش کالایی ارسال کنید.این باعث می‌ شه احتمال این‌ که اون استوری شما را اون فرد داخل پیجش تگ کنه زیاده و همین باعث می‌ شه که شما از اون طریق کلی فالوور واقعی و هدفمند برا خودتون جذب کنید.

6-تعامل کردن با همکاران

یکی از نکاتی که خیلی می‌ تونه به شما کمک کنه تعامل کردن با پیج همکاران خودتون مثلاً شما اگه یک پیج در زمینه‌ خاصی دارین می‌ تونید با پیچ‌ های هم صنف خودتون تعامل کنید، مثلاً زیر پستش کامنت بذارین و یا پستش لایک کنید حتی می‌ تونید یک استوری بزنیم و تنگش کنیم و غیره این کارها می‌ تونه افراد دیگری که علاقه به این حوزه دارند را هم پیج شما را بشناسند و شمار فالو کنن.

7-خرید فالوور واقعی

یکی از مواردی که خیلی از افراد از اون استفاده می‌ کنن خرید فالوور واقعی، چون خرید فالوور واقعی بسیار فالوور باکیفیتی هستند و دارای قیمت پایینی هم هست و این‌ که بازهم مثل خرید فالوور باید توجه کنید که خرید فالوور واقعی از یه جای معتبر خریداری کنید ما بازهم سایت پارس فالوور پیشنهاد میدیم برای خرید فالوور واقعی که می‌ تونین به‌ راحتی خرید فالوور واقعی خودمون انجام بدیم و جذب فالوور واقعی داشته باشیم.

8-کامنت مارکتینگ

کامنت مارکتینگ می‌ تونه خیلی به شما کمک کنه توی جذب فالوور،شما توجه داشته باشید که باید توی کامنت مارکتینگ خیلی از موارد رعایت کنید که در ادامه به شما میگیم. داخل کامنت مارکتینگ نباید از هر پیجی برای کامنت گذاشتن استفاده کنید و شما باید از پیج های هم‌ صنف خود استفاده کنید. وقتی پست میگذارند باید زیر پست‌ های آن ها کامنت بذارید، کامنت‌ ها نباید تبلیغاتی باشد و درمورد همون پست باید باشه ولی باید جوری بنویسیم که افراد دیگر متوجه بشوند که پیج شما داخل همون زمینه داره کار می‌ کنه و هم‌ صنف هستند تا از پیج شما بازدید کنند و شما را فالو کنند.

9-تعامل کردن با فالوور ها

یکی از مهم‌ ترین دلایلی که می‌ توانید فالوور های خود را نگهدارید تعامل کردن با آن‌ هاست، مثلاً شما اگه پستی در اینستاگرام خود بارگذاری می‌ کنید و یکسری تعاملاتی مثل کامنت گذاشتن در زیر پست شما فالوور های شما انجام می‌دهند شما می‌ توانید جواب فالوور های خود را که کامنت گذاشته‌ اند را بدهید یا در جواب یکسری سوالات در کامنت بپرسید که این باعث می‌ شود دوباره اون فرد بیاید کامنت بگذارد تا تعامل پیج شما افزایش پیدا کند یا اگر در دایرکت سوالی از شما می‌ پرسند جواب آن سوال را دهید. این‌ ها باعث می‌ شود تعامل پیج شما افزایش پیدا کند و باعث ارسال پست به اکسپلور نیز می‌ شود.

جذب فالوور اینستاگرام

10-استفاده از هر نوع محتوایی

بعضی از افراد در پیج اینستاگرام خود فقط از تصاویر یا فقط از ویدیوها استفاده می‌کنند، که این کاملاً اشتباه است شما هم باید از تصاویر هم از ویدئوها و هم از استوری در پیج اینستاگرام خود استفاده کند و هرگز نباید از یک نوع محتوای خاصی استفاده کرد. شما می‌ توانید یک محتوا را بیشتر استفاده کنید ولی باید تمامی مدل محتوا را در پیج اینستاگرام خود داشته باشید.

11-بلاگری کردن

بلاگر کردن امروزه یک امر بسیار مهم در پیج های اینستاگرامی است، شما اگر بتوانید در استوری ها یا در حتی در پست‌ های که در پیج خود قرار می‌ دهید بلاگری کنید باعث اعتماد سازی بیشتر بین شما و فالوور های شما می‌شود و این باعث می‌ شود که از شما خرید بیشتری کنند و یا حتی تعامل با شما را بیشتر کنند که این تأثیرات بسیار مثبتی در پیج شما دارد.

12-هایلایت کردن برخی از استوری های مهم

هایلایت کردن در اینستاگرام بسیار مهم است، شما یک سریع موضوعاتی که بسیار مهم هستند که یک فالوور که جدیداً به پیج شما پیوسته باید از شما بداند یا از پیج شما بداند را می‌ توانید به‌ عنوان یک هایلایت در پیج خود قرار دهید تا نیاز نباشد برای هر فالوور می‌آید دوباره خود را معرفی کنید یا موضوع پیج خود را برایش باز کنید و بیشتر توضیح دهید همان هایلایت ها را برود ببیند برایش کافی است.

13-از ریلز بیشتر استفاده کنید

ریلز همان کلیپ‌ های 15ثانیه‌ای است که جدیداً به اینستاگرام استفاده شود،شما وقتی این کلیپ ها رو درست می‌کنید خیلی بازدید بیشتری اثر اکسپلور و مسائلی دیگری شما وارد می‌شود و این باعث افزایش فالوور و بازدید پیج شما می‌شود.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 3.8 / 5. تعداد آرا : 4

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت