امروز : پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ شما در سایت وبیت هستید.
دسته ها
سبد خرید شما

محصولی موجود نمی باشد!

برای استعلام یا ارسال سفارش اینجا کلیک کنید.

یکی از مهم ترین مسائل بعد از طراحی سایت رتبه سایت در گوگل در واقع سئو سایت می باشد باید کاری کنیم جوری رو مقاله ها و محتوای سایت کار کنیم تا از نظر سئو در رتبه ی بالایی در گوگل قرار گیرد که برای انجام این کار لازم به آشنا بودن با سئو و روش های آن می باشد.که یکی از مهم ترین مسائلی که امروزه مشکل بسیاری شده این مسئله است که رتبه سایت در گوگل بالا باشد.

-2-300x300 قدم هایی برای بهبود سئو سایت

قدم هایی برای بهبود سئو سایت

لیستی از کلمات کلیدی آماده کنید

اولین مرحله در واقع لیستی از کلمات کلیدی تهیه می کنیم و با توجه به آن ها فعالیت خودمان را ادامه می دهیم ابزارهایی مانند Google Keyword Planner  یا KWFinder استفاده می کنیم که علاوه بر میزان سخت بودن یک کلمه دیگر کلمه های کلیدی که با کلمه کلیدی ما مرتبط می باشد را مشخص می کند.

کلمات کلیدی که به سایت شما مرتبط می باشند را پیدا کنید

در این مرحله می بایست کلمه کلیدی هایی که می توان روش کار کرد را شناسایی کنید سپس روی آن ها تمرکز کنید استفاده نمودن ازابزارهایی همانند Ahrefs در این مسیر به شما کمک می کند.با استفاده نمودن از این ابزار شما می توانید متوجه بشید برای این که از رقیبتان جلو بزتید به چه تعداد بک لینک و چه نوع بک لینک هایی نیاز دارید.اگر دلیل اصلی پااین ماندن رتبه ی سایت خودتان را ندانید نمی توانید رتبه سایت خود را بهوبود ببخشید.این مرحله اهمیت زیادی دارد زیرا به شما این امکان را می دهد کلمات کلیدی کسب و کار خود را پیدا کنید و با استفاده از آن ها این امکان هست که موقعیت تجاری خودتان را ارتقا دهید.پیدا نمودن این کلمه های کلیدی نه فقط در سئو و بهینه سازی سایت شما کمک می کند بلکه در تبلیغات گوگل هم کارآیی بسزایی خواهد داشت مثلا گاهیی اوقات یه کلمه کلیدی را انتخاب می کنید و متوجه می شوید که این کلید واژه بسیار رقابتی می باشد و بهتر است که به فکر واژه دیگری باشید که رقابت کمتری داشته باشد که زودتر به نتیجه ی مورد نظر برسید دانستن این موضوع باعث می شود احتیاجی به صرف هزینه ای گزاف نباشد.

استراتژی مشخص و دقیقی برای بک بیلدینگ داشته باشید

داشتن استراتژی مشخص و دقیق 50 درصد از موفقیت بوده انجام دادن فعالیت های مختلف بدون داشتن برنامه ریزی  مشخص و دقیق امکان دارد به رتبه بندی سایت شما آسیب بزند اگر از بک لینک ها به بهترین نحو استفاده کنید رتبه شما تا حدی زیاد افزایش پیدا می کند.

لینک بیلدینگ تدریجی و مستمری داشته باشید

بعد از مشخص نمودن استراتژی مربوط به لینک بیلدینگ می توان بک لینک سازی را شروع کنیم در این مرحله نباید عجله داشته باشیم باید راه های طبیعی بک لینک سازی را شناسایی کنیم این فرایند باید آهسته انجام شود تا گوگل شما را اسپم نکند به این منظور بهتر است در روز 5 تا 10 لینک ایجاد کنید نه بیشتر.

لینک ها را با محتوا احاطه نمایید

اگر امکان پذیر بود لینک های خود را با محتوایی که شامل کلید واژه های مختلفی می باشند احاطه کنید لینک هایی به این شکل ظاهری طبیعی تر و بهتری دارند در غیر اینصورت لینک هایی که ایجاد کردید مشکوک به نظر می رسد و باعث می شود توسط گوگل جریمه شوید اگر محتوا کلمات کلیدی هدفتان رادارا باشد ترافیک بیشتری به سایت شما خواهد داشت.

20 درصداز لینک ها باید به صفحات داخلی اشاره کند

80 درصد از لینک هایی که ایجاد می شود باید به صفحه ی اصلی و 20 درصد از لینک ها باید به صفحه های داخلی اشاره کند این قانون برای سایت هایی که صفحات زیادی دارد بسیار مهم است سایت هایی که این موضوع را رعایت کرده و به همه ی صفحات خود لینک داده اند رتبه بندی بهتر و بالاتری در گوگل به خود اختصاص می دهند.

اشتباهات زیر را انجام ندهید

بیشتر افراد بک لینک سازی خود را به خاطره نتیجه نگرفتن متوقف می کند اما حقیقت این می باشد که به خاطره موارد زیر بک لینک سازی ناکارآمد شده است.

  • تعداد لینک هایی که تهیه شده برای به دست آوردن رتبه ی مناسب در گوگل کافی نمی باشد از ابزارهایی متفاوتی که وجود دارد برای به دست آوردن تعداد لینک ها استفاده کنید و از خریدن لینک دست بردارید زیرا تاثیری منفی خواهد داشت همچینین از طریق تولید محتوا لینک سازی خود را تقویت کنید.
  • لینک هایی که خریداری شده تنها سه ماه دوام خواهد داشت در این صورت نتیجه ی خاصی مشاهده نمی کنند و گوگل لینک ها را نادیده می گیرد.
  • با استفاده از ابزارهای Ahref و Ranksignals می توان لینک بیلدینگها را تقویت کنید تا دچار گوگل پنالتی نشوید.
  • لینک هایی که ایجاد می کنید باید باعث افزایش ترافیک سایت شوند اگر ترافیک سایت تغییری نکند در واقع لینک های ایجاد شده بی اثر می باشند.
  • گوگل الگوریتم های خود را توسعه داده و از فشاری روانی استفاده می کند اول که لینک ایجاد می شود رتبه ی سایت را پایین می برد بعد از زمانی مشخص به حالت اولش بر می ردد و رتبه ی بالایی به دست می آورد.

برای آشنا شدن بیشتر با سئو و رتبه بندی سایت در گوگل به سایت وبیت مراجعه فرمایید و مقاله های مربوط به این زمینه را مطالعه فرمایید.

هاست و دامین ندارید!؟ هم اکنون سفارش دهید.

نکته : کپی بردای و انتشار مطالب وبیت با ذکر منبع بلامانع می باشد.

توجه : لطفا مشکلات خود را در انجمن های وبیت مطرح کنيد.

منبع : وبیت

آیا مطلب موثر و مفید بود؟ حالا امتیاز خود ثبت کنید.
بازدید : 271 بار دسته بندی : آموزش دیدگاه : ۰ تاريخ : ۱۶ دی ۱۳۹۶
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما
00Mostafa00

دیدگاه کاربران تعداد دیدگاه : ۰