امروز : سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ شما در سایت وبیت هستید.
دسته ها
سبد خرید شما

محصولی موجود نمی باشد!

برای استعلام یا ارسال سفارش اینجا کلیک کنید.

در این مقاله می خواهیم ادامه مقاله فاکتورهای بک لینک قسمت اول را به شما ارائه دهیم با ما همراه باشید. در مقاله فاکتورهای بک لینک قسمت اول توضیح مختصری از بک لینک و فواید آن و تعدادی از فاکتورهای بک لینک گوگل را ارائه دادیم در این مقاله تعداد دیگری از این فاکتورها را شرح خواهیم داد.

فاکتورهای بک لینک (قسمت دوم)

Backlink-to-Boost-SEO-Ranking-1024x500-300x146 فاکتورهای بک لینک (قسمت دوم)

فاکتورهای بک لینک

 1. تعداد بیشتر از حد تغییر مسیر 301 به صفحه: لینک هایی که از مسیر 301 به وجود می آیند باعث ضعیف شدن بعضی یا تمام PR می شود.
 2. متن Anchor بک لینک: متن Anchor بک لینک اصولا توضیح دقیق تری از صفحه وب نسبت به خود صفحه ارائه میدهد.
 3. متن لینک داخلی Anchor: این مورد نیز نشانه مرتبط بودن است ولی با متنanchor بکلینک فرق دارد و اینکه نسبت به قبل از اهمیت کمتری برخوردار است.
 4. لینک از 301: لینک از تغییر مسیر 301 قابل مقایسه با لینک های مستقیم نمی باشد و ممکن است که ارزش سایتتان را پایین بیاورد هرچند که تقریبا مانند هم می باشند.
 5. سرعت لینک مثبت: یکی دیگر از مواردی که باعث افزایشSERP می شود سرعت لینک مثبت می باشد.
 6. سرعت لینک منفی: سرعت لینک منفی هم تاثیر زیادی در کاهش رتبه سایت شما دارد.
 7. لینک کردن به عنوان منبع ویکی پدیا: گرفتن لینک از ویکی پدیا کمک زیادی به سئو می کند با اینکه این لینک ها یک طرفه اند.
 8. لینک از سایت های معتبر: مسلما لینک از سایت هایی که پربازدید و معتبر هستند ارزش بیشتری نسبت به سایت های کوچک و با بازدید کم دارند.
 9. همکاری ظهور: کلماتی که اطراف بک لینک ها ظاهر می شوند و وجود دارند باعث می شود که گوگل بفهمد این صفحه راجع به چه موضوعی است.
 10. رتبه اطمینان سایت لینک دهنده: سطح اطمینان سایتی که به شما لینک می کند مشخص می کند که چقدر رتبه اطمینان به سایت شما منتقل می کند.
 11. سن بک لینک: سن بک لینک ها نیز یکی از فاکتورهای مهم است و براساس یک google patent مشخص شده که بک لینک هایی که دارای سن بیشتری هستند از ارزش بیشتری برخوردارند.
 12. مشخصات لینک طبیعی: سایت هایی با مشخصات لینک طبیعی رتبه بالاتری خواهند گرفت و برای به روز رسانی هم ماندگارتر می باشند.
 13. تعداد کلمات موجود در محتوای لینک: لینک از یک متنی که دارای 700 کلمه یا بیشتر است دارای ارزش بیشتری نسبت به لینک از یک محتوای 30 کلمه ای می باشد.
 14. لینک های متقابل: googles link scheme صفحاتی را که تبادل لینک بیش از حد دارند به عنوان یک طرح لینک برای جلوگیری لیست کرده.
 15. گرفتن لینک از صفحات Hub: گرفتن لینک از صفحاتی که در مورد یک موضوع خاص منابع تاپ (Hubs) هستند به شما یکtreatment خاص می دهند.
 16. کیفیت محتوای لینک: لینک از یک محتوای تکراری و بی کیفیت قابل مقایسه با لینک از یک محتوای با کیفیت نمی باشد و ارزشی ندارد.
 17. لینک صفحات ویژه: لینک صفحات ویژه (فشرده شده) هستند و تنها یک لینک محاسبه می شوند.

38. لیست DMOZ: گوگل لیست سایت های DMOZ را برای اطمینان بیشتر ارائه می کند.

 1. TLd کشوری که دامنه به آن اختصاص داده شده: لینک گرفتن از سایت هایی که پسوند دامنه آن ها.CO, .CN .de .UK, می باشد به رتبه بندی بهتر سایت در آن کشور کمک می کند.
 2. بازارهای نمایش لینک: به دلیل سطح Spamming گوگل ممکن است لینک هایی که بازارهای نمایش هستند را بی ارزش کند.
 3. لینک های محتوایی تولید شده توسط کاربران: گوگل قادر است لینک هایی که توسط صاحب واقعی سایت یا UGC تولید شده را تشخیص دهد و تفاوت زیادی را برای این دو قائل است.
 4. CTR طبیعی برای تمامی کلمات طبیعی:Ctr طبیعی برای تمامی کلمات کلیدی باعث کسب رتبه می شود.
 5. کلیک طبیعی از طریق میزان برای یک کلمه کلیدی: صفحاتی که کلیک بیشتری در CTR می گیرند ممکن است برای یک کلمه کلیدی خاص افزایش SERP داشته باشند.
هاست و دامین ندارید!؟ هم اکنون سفارش دهید.

نکته : کپی بردای و انتشار مطالب وبیت با ذکر منبع بلامانع می باشد.

توجه : لطفا مشکلات خود را در انجمن های وبیت مطرح کنيد.

منبع : وبیت

آیا مطلب موثر و مفید بود؟ حالا امتیاز خود ثبت کنید.
بازدید : 324 بار دسته بندی : آموزش سئو ، اخبار دیدگاه : ۰ تاريخ : ۶ دی ۱۳۹۶
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما
فاطمه پورسعادتی

دیدگاه کاربران تعداد دیدگاه : ۰